Services API Key Authentication (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User
eu: Erabiltzailea

en: User settings
eu: Erabiltzaile ezarpenak

en: User role
eu: Erabiltzailearen zeregina

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Services
eu: Zerbitzuak
