Services API Key Authentication (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: User
hu: Felhasználó

en: User settings
hu: Felhasználó beállításai

en: User role
hu: Felhasználói szerepkör

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Services
hu: Szolgáltatások
