Services API Key Authentication (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: User
ja: ユーザー

en: User settings
ja: ユーザーの設定

en: User role
ja: 役割

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Services
ja: サービス
