Services API Key Authentication (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: User
pl: Użytkownik

en: User settings
pl: Ustawienia dotyczące użytkowników

en: User role
pl: Rola użytkownika

en: API Key
pl: Klucz API

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Services
pl: Serwisy
