Services API Key Authentication (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: User
pt: Usuário

en: User settings
pt: Opções de usuário

en: User role
pt: Papel do usuário

en: API Key
pt: Chave de API

en: Save settings
pt: Salvar as configurações

en: Services
pt: Serviços
