Services API Key Authentication (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: User
sk: Používateľ

en: User settings
sk: Používateľské nastavenia

en: User role
sk: Kategória používateľa

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Services
sk: Služby
