Services API Key Authentication (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: User
de: Benutzer

en: User settings
de: Benutzereinstellungen

en: User role
de: Benutzerrolle

en: API Key
de: API-Schlüssel

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: Services
de: Dienste
