Services API Key Authentication (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: User
fi: Käyttäjä

en: User settings
fi: Käyttäjäasetukset

en: User role
fi: Käyttäjärooli

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Services
fi: Palvelut
