Services API Key Authentication (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: User
id: Pengguna

en: User settings
id: Pengaturan pengguna

en: User role
id: Peran pengguna

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: Services
id: Layanan
