Services API Key Authentication (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: User
uk: Користувач

en: User settings
uk: Налаштування користувача

en: User role
uk: Роль користувача

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Services
uk: Служби
