Services API Key Authentication (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: User
ca: Usuari

en: User settings
ca: Configuracions d'usuari

en: User role
ca: Rol de l'usuari

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: Services
ca: Serveis
