Services API Key Authentication (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: User
gl: Usuario/a

en: User settings
gl: Configuración de usuario

en: User role
gl: Rol de usuario

en: Save settings
gl: Gardar os axustes

en: Services
gl: Servizos
