Services API Key Authentication (7.x-1.3) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: User
es: Usuario

en: User settings
es: Opciones de usuario

en: User role
es: Rol de usuario

en: API Key
es: Clave API

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Services
es: Servicios
