Services API Key Authentication (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: User
lt: Narys

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: User role
lt: Narių rolės

en: API Key
lt: API raktas

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus
