Services API Key Authentication (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: User
nl: Gebruiker

en: User settings
nl: Gebruikersinstellingen

en: User role
nl: Gebruikersrol

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Services
nl: Diensten
