Services API Key Authentication (7.x-1.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: User
ro: Utilizator

en: User settings
ro: Configurare utilizator

en: User role
ro: Rol utilizator

en: API Key
ro: Cheie API

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni

en: Services
ro: Servicii
