Services API Key Authentication (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: User
ru: Пользователь

en: User settings
ru: Настройки пользователя

en: User role
ru: Роль

en: API Key
ru: Ключ API

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Services
ru: Службы
