Services API Key Authentication (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: User
tr: Kullanıcı

en: User settings
tr: Kullanıcı ayarları

en: User role
tr: Kullanıcı rolü

en: Save settings
tr: Ayarları kaydet

en: Services
tr: Hizmetler (Services)
