Services API Key Authentication (7.x-1.3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: User
cs: Uživatel

en: User settings
cs: Uživatelské nastavení

en: User role
cs: Uživatelská role

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Services
cs: Služby
