Services API Key Authentication (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: User
da: Bruger

en: User settings
da: Brugerindstillinger

en: User role
da: Brugerrolle

en: API Key
da: API-nøgle

en: Save settings
da: Gem indstillinger
