Services API Key Authentication (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: User
sv: Användare

en: User settings
sv: Användarinställningar

en: User role
sv: Användarroll

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: Services
sv: Tjänster
