Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Error handling
af: Fouthantering
