Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Save
am: አስቀምጥ

en: ID
am: አይዲ

en: Published
am: የታተመ
