Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Actions
ast: Aiciones

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Published
ast: Espublizáu
