Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Published
be: Апублікавана

en: Error handling
be: Апрацоўка памылак

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Parse error. Not well formed
be: Аналіз памылак. Не сфармаваны
