Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Actions
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Password
bg: Парола

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Published
bg: Публикувано

en: Authentication
bg: Удостоверяване

en: Parse error. Not well formed
bg: Грешка при обработката. Неправилно оформен синтаксис.
