Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Type
bn: টাইপ

en: List
bn: তালিকা

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Debug
bn: ডিবাগ

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
