Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Published
bs: Objavljeno
