Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: None
cs: Žádné

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Authentication
cs: Ověření

en: Debug
cs: Ladění

en: Services
cs: Služby

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Notification recipients
cs: Příjemci oznámení

en: Parse error. Not well formed
cs: Chyba zpracování, nesprávně formulováno.
