Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Username
da: Brugernavn

en: List
da: Vis

en: Actions
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Save
da: Gem

en: Content type
da: Indholdstype

en: Published
da: Udgivet

en: Authentication
da: Godkendelse

en: Machine name
da: Internt navn

en: Notification recipients
da: Meddelelsemodtager

en: Parse error. Not well formed
da: Fortolkningsfejl. Ikke velformet
