Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Parse error. Not well formed
dz: འཛོལ་བ་མིང་དཔྱད་འབད། ལེགས་ཤོམ་སྦེ་གཞི་སྒྲུབ་མ་འབད་བས།
