Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (19 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Password
et: Parool

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Published
et: Avaldatud

en: Authentication
et: Autentimine

en: Debug
et: Siluma

en: Request
et: Saada

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Parse error. Not well formed
et: Parsimisviga. Pole reeglipäraselt vormistatud

en: Access Key
et: Kiirklahv
