Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: ID
eu: IDa

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Published
eu: Argitaratua

en: Debug
eu: Araztu

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Parse error. Not well formed
eu: Analizatzaile errorea. Ez dago ondo eratua.
