Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Password
fi: Salasana

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Published
fi: Julkaistu

en: Authentication
fi: Tunnistaminen

en: Debug
fi: Debuggaa

en: Server
fi: Palvelin

en: Services
fi: Palvelut

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Notification recipients
fi: Ilmoituksen vastaanottajat

en: Parse error. Not well formed
fi: Jäsennysvirhe. Virheellisesti muotoiltu
