Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Username
fil: Bansag

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Published
fil: Inilathala
