Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: List
fr: Lister

en: Edit
fr: Modifier

en: None
fr: Aucun(e)

en: Password
fr: Mot de passe

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Content type
fr: Type de contenu

en: Published
fr: Publié

en: Error handling
fr: Gestion des erreurs

en: Authentication
fr: Authentification

en: Request
fr: Requête

en: Server
fr: Serveur

en: Machine name
fr: Nom système

en: Notification recipients
fr: Destinataires des notifications

en: Parse error. Not well formed
fr: Erreur d'analyse. Non conforme

en: Access Key
fr: Accès rapide au clavier
