Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Save
gl: Gardar

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Published
gl: Publicado

en: Error handling
gl: Erro de xestión

en: Authentication
gl: Autenticación

en: Debug
gl: Depuración

en: Server
gl: Servidor

en: Services
gl: Servizos

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Parse error. Not well formed
gl: Erro ao analizar. Non está ben formado
