Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Actions
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: None
hu: Nincs

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: ID
hu: Azonosító

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Published
hu: Közzétéve

en: Error handling
hu: Hibakezelés

en: Authentication
hu: Azonosítás

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Request
hu: Felkérés

en: Server
hu: Kiszolgáló

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Notification recipients
hu: Értesítés címzettjei

en: Parse error. Not well formed
hu: Feldolgozási hiba. Nem jól formázott XML.

en: Endpoint
hu: Végpont
