Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
