Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Title
id: Judul

en: Username
id: Nama pengguna

en: Type
id: Jenis

en: List
id: Daftar

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Edit
id: Sunting

en: None
id: Tiada

en: Password
id: Sandi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Content type
id: Jenis konten

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Authentication
id: Autentikasi

en: Request
id: Permintaan

en: Services
id: Layanan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Parse error. Not well formed
id: Penguraian gagal. Format tidak benar
