Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Title
is: Titill

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: ID
is: Kenni

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Published
is: Birt
