Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Username
ja: ユーザー名

en: Type
ja: タイプ

en: List
ja: リスト

en: Actions
ja: アクション

en: Edit
ja: 編集

en: None
ja: なし

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Published
ja: 掲載

en: Authentication
ja: 認証

en: Debug
ja: デバッグ

en: Server
ja: サーバー

en: Services
ja: サービス

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Notification recipients
ja: 通知の宛先

en: Parse error. Not well formed
ja: 構文解析のエラーです。 整形式ではありません。

en: Request timeout
ja: リクエスト タイムアウト

en: Access Key
ja: アクセスキー
