Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: None
jv: Nihil

en: Password
jv: Sandhi

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Published
jv: Dipacak

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: Parse error. Not well formed
jv: Kaluputan ngudhari ukara. Formate ora apik.
