Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Published
kk: Жарияланған

en: Parse error. Not well formed
kk: Қате талдау. Дұрыс формаланбаған
