Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: None
km: គ្មាន

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Debug
km: បំបាត់​កំហុស

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Parse error. Not well formed
km: ញែក​កំហុស​ ។ រៀបចំ​សំណុំ​បែបបទ​មិន​បាន​ល្អ
