Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Authentication
kn: ದೃಢೀಕರಣ

en: Debug
kn: ದೋಷದ ಹುಡುಕಾಟ

en: Server
kn: ಪರಿಚಾರಕ

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು

en: Request timeout
kn: ಮನವಿ ಕಾಲ ಮೀರಿಹೋಗಿದೆ
