Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Debug
ku: هەڵدۆزین
