Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Content type
lv: Satura veids

en: Published
lv: Publicēts

en: Edit Server
lv: Labot serveri

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Parse error. Not well formed
lv: Kļūme, veicot teksta analīzi. Teksts nav labi veidots (well formed).
