Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Actions
mg: Asa

en: Password
mg: Teny miafina
