Services Client (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
